29

Najwyższa jakość wykonania, a do tego niebanalne rozwiązania. Królestwo współczesnych meblowych możliwości jest niemal nieograniczone. Nic dziwnego więc, że chcąc wyposażyć wnętrze własnego mieszkania coraz więcej inwestorów decyduje się na rozwiązania nieszablonowe. I takie być mogą z pewnością meble stworzone z myślą o inspiracje stylem duńskim. Dwustronne, drewniane biurko, to kwintesencja dobrego stylu i elegancji oraz maksymalnej funkcjonalności we wnętrzu, gdzie zająć się można pracą biurową.

W salonie świetnie prezentować się będą meble obłogowane szczotkowanym dębem – będą nie tylko elegancko się prezentować, ale i ich solidne wykonanie posłużyć będzie mogło wieloletniemu użytkowaniu. Masywny blat stołu na postumencie to idealne rozwiązanie do salonu, w którym niejednokrotnie gościć będziemy większą liczbę osób – czy to z najbliższej rodziny czy też z grona znajomych.

Naturalne odcienie drewna w meblach to wyznacznik stylu duńskiego. Do tego trzeba dołożyć trzeba i dobry, stylowy design kolekcji meblowych – lata 70. czy 80. to z pewnością cechy charakterystyczne stylowych kolekcji meblowych, które znaleźć można w coraz to większej liczbie sklepów z meblami.

Dobrych inspiracji aranżacyjnych warto szukać wszędzie – czy to w Internecie, czy wśród znajomych. Podkreślić należy jak ważny staje się dziś dobór odpowiednich, nieszablonowych mebli – ich wybór świadczy o guście i wysokim poczuciu stylu inwestorów. Może być powodem do wielkiej dumy. Na długie lata satysfakcjonującego użytkowania.